Next Level Racing Floor stand | NLR-A020 | Height adjustment, Tilt | 55 " | Black/Red
- TootjadNext Level Racing
- Mudel: NLR-A020
- Saadavus: 5
-
116€
Next Level Racing Floor stand | NLR-A020 | Height adjustment, Tilt | 55 " | Black/Red
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment, Tilt |
| Gross depth (mm) | 910 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 9.3 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 55 " |
| Net weight | 6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Next Level Racing |
| Screen size compatibility | 55 " |
| Tare weight (kg) | 3.3 kg |
| Toote nimetus | NLR-A020 |
| Toote värv | Black/Red |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.051324 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

